Przyjezierze

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
33/5143/OLS
Cena
590 000 PLN
Powierzchnia
105 m2
Piętro
0
Rodzaj budynku
Restauracja
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Studio Nieruchomości przedstawia na sprzedaż lokal gastronomiczny w miejscowości Przyjezierze gm. Jeziora Wielkie. 
Przyjezierze to znana miejscowość turystyczna przy trasie Konin - Bydgoszcz. Kompleks turystyczny położony jest nad Jeziorem Ostrowskim wśród Lasów Miradzkich. Charakteryzuje się olbrzymim zainteresowaniem turystów z całego kraju. 

Oferowany lokal położony jest przy ulicy Świerkowej, na przeciwko wejścia na Plażę Główną. Lokalizacja w głównym ciągu komunikacyjnym gwarantuje stały wysoki dopływ klientów nie zależnie od profilu prowadzonej działalności.

Przedmiotem sprzedaży jest działka gruntu o powierzchni 528m2, zabudowana budynkiem handlowo - usługowym o powierzchni 105m2 oraz zadaszonym tarasem o powierzchni ok. 200m2.  W budynku znajduje się funkcjonująca od wielu lat restauracja. 

Lokal składa się z 4 pomieszczeń (w tym chłodni) przeznaczonych do prowadzenia działalności oraz 2 pokoi z łazienką dla pracowników. Jest całkowicie wyposażony w wysokiej jakości certyfikowany sprzęt przeznaczony do prowadzenia działalności gastronomicznej. Zadaszony taras w sezonie letnim stanowi dużą salę restauracyjną, wieczorami mogą odbywać się tam również imprezy taneczne. 

Media: prąd, woda.

Zapraszam na prezentację.  

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).