Pokój za pośrednictwem Studia Nieruchomości wynajmuję od ponad pół roku. Firma bardzo rzetelna, zdrowe podejście do wynajmującego, bardzo dobry kontakt. Po zakończonym okresie najmu pokoju przechodzę do innego mieszkania, również... read more wynajmowanego za pośrednictwem Studia Nieruchomości. Krótko mówiąc jestem zadowolony z usług firmy, profesjonalnego i uczciwego podejścia, kontaktu. Polecam.
Bartek Orzoł 24 maja 2024
Współpracuję ze Studiem Nieruchomości od prawie roku i jestem bardzo zadowolona. Pan Krzysztof, właściciel Studia, i Pan Nikodem, przygotowali mieszkanie do wynajmu, znaleźli odpowiednich lokatorów, załatwili wszystkie formalności i profesjonalnie... read more zarządzają wynajmem. Pan Nikodem jest zawsze dostępny przez telefon i messenger. Panowie wraz ze swoim teamem zapewniają kompleksową obsługę wynajmu (rozliczanie kosztów, naprawy usterek itp.). Jest to szczególnie wygodne dla właściciela nieruchomości, który mieszka np. za granicą. Dobry stosunek ceny do jakości usług. Polecam.
Karolina Żernicka 10 lutego 2024
Polecam. Profesjonalizm i indywidualne podejście pozwoliły sfinalizować transakcje. Biuro otwarte także na nietypowe (dostosowane do Klienta) godziny pracy ?
Mariusz Banachowski 12 czerwca 2024
Super podejście do sprzedajacego jak i kupującego . Bardzo polecam !!!!
monika p. 23 maja 2025
Dzięki współpracy z biurem nieruchomości wynajęłam odpowiednie mieszkanie do swoich potrzeb. Pan Nikodem, swoją drogą bardzo rzetelny doradca, wykazał się ogromną cierpliwością do mojej sklerozy jak i profesjonalizmem w dziedzinie... read more obrotu nieruchomościami. Na każde nurtujące mnie pytanie i wątpliwości otrzymałam zadowalającą odpowiedź, rozjaśniającą dalsze działania. Mimo, że drogo xd to polecam bo taniej nie będzie ? a biednego nie stać na tanie rzeczy ? skąpy 2 razy płaci ?
Anna Zawadzka 30 sierpnia 2024
Bardzo polecam. Po przedstawieniu naszej sytuacji w ekspresowym tempie udało się znaleźć dla nas mieszkanie na wynajem. Cała procedura przeszła bardzo konkretnie i sprawnie.Mimo kilku potyczek obecnie mieszkamy w przepięknym... read more miejscu i równie pięknym mieszkaniu.Przez całą procedurę czuliśmy się zaopiekowani przez pracowników biura. Serdecznie polecam przedeszystkim Pana Nikodema odpowiadał na wszystkie moje wiadomości i telefony zawsze nie tylko w godzinach pracy ! Polecam!!!