Rojewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
194/5143/OGS
Cena
125 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Nieregularny
Prąd
W drodze
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Częściowe

Opis nieruchomości

Oferta na wyłączność w naszym biurze.


Studio Nieruchomości przedstawia na  sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1382m2 w miejscowości Rojewo. To idealna nieruchomość dla osób, które szukają dobrego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu.Lokalizacja
Działka znajduje się w odległości ok. 15 km od Inowrocławia. Dojazd drogą polną.Zgodnie z miejscowym zagospodarowania przestrzennego działka przeznaczona jest pod tereny zabudowy mieszkaniowej.Dostępne media
Na terenie nieruchomości jest woda oraz kanalizacja. Brak gazu.Ta nieruchomość może być Twoja za cenę 125.000 zł - 90,45 zł/m2 (cena do negocjacji).Zadzwoń, by umówić się na prezentację i dowiedzieć więcej o tej nieruchomości.

Lidia Altan
tel. 502 908 680
e-mail: l.wieczorek@studio-nieruchomosci.com


Więcej naszych ofert znajdziecie na stronie www.studio-nieruchomosci.com

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Szkoła, Kościół, Apteka, Restauracja, Plac zabaw
  • Droga dojazdowa: Polna droga
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).