Inowrocław

Rąbin Osiedle

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
32/5143/OLS
Cena
185 000 PLN
Powierzchnia
47 m2
Piętro
0
Rok budowy
1980
Rodzaj budynku
Pawilon
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Bardzo dobry

Opis nieruchomości

Studio Nieruchomości przedstawia na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 47 m2, mieszczący się na osiedlu Rąbin. Obiekt aktualnie funkcjonuje jako salon fryzjerski, ale nadaje się doskonale na szereg usług bądź też pod działalność handlową.


Jego dużym atutem jest lokalizacja. Lokal położony w sąsiedztwie targowiska, marketów, lokali usługowych oraz bloków. Jego usytuowanie sprawia, że każdego dnia obok budynku przechodzi wielu potencjalnych klientów.


Parter lokalu stanowi sala główna z wydzielonym pomieszczeniem (ścianka działowa, którą można usunąć), natomiast w podpiwniczeniu znajduje się pomieszczenie główne oraz zaplecze socjalne. Wnętrze w bardzo dobrym stanie technicznym. Na dachu budynku położona została nowa papa termozgrzewalna.Możliwość parkowania blisko budynku.

Dostępne media: prąd, woda, ogrzewanie olejowe, ciepła woda - bojler.


Dodatkowe informacje
Grunt pod budynkiem dzierżawiony jest od KSM, a koszt miesięczny dzierżawy oraz podatku od nieruchomości wynosi ok. 600 zł.Nieruchomość może być Twoja w cenie 185.000 zł (do negocjacji).


Zadzwoń, by umówić się na prezentację i dowiedzieć więcej o tej nieruchomości.

Lidia Altan
tel. 502 908 680
e-mail: l.wieczorek@studio-nieruchomosci.com


Więcej naszych ofert znajdziecie na stronie.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).