Chromowola

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
4 278 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Inne, Inne
Rodzaj budynku
Dwór
Rok budowy
1820

Opis nieruchomości

Na sprzedaż Szlachecki Dwór hrabiego Sulimierskiego z pełną dokumentacją.

Obecnie obiekt adoptowany na hotel i restaurację.

Dwór z okresu Napoleońskiego. częściowo podpiwniczony.
Piwnica planowana na kuchnię restauracyjną, parter na restaurację z salą balową a piętro na pomieszczenia hotelowe.Na posesji również budynek gospodarczy oraz parkingi.

Historia obiektu:

Dwór z 1 poł. XIX w.
W XIX w. istniało tu założenie folwarczne. W 2 poł. XIX w. jednym z właścicieli był Władysław Grodzicki, który zmarł w 1885 r. Dobra przejął Stefan Grodzicki (ur. w 1870 r.), ożeniony z Marią z Gostomskich. W 1908 r. zmarł Karol Gostomski, właściciel Borucina, pochowany na warszawskich Powązkach. W 1913 r. Grodzicki, po rodzinnych uzgodnieniach, przejął majątek Borucin. Jedną z późniejszych właścicielek majątku była Helena z Biesiekierskich Grodzicka i Emilia Grodzicka, jej córka. W 1930 r. właścicielem 350-hektarowego majątku był Leon Sulimierski. Po 2. wojnie światowej w dworze mieściły się mieszkania.

Dwór zlokalizowany w sąsiedztwie od szosy asfaltowej Koneck-Aleksandrów Kujawski, w odległości 10km od wjazdu na autostradę A1 węzeł Nowy Ciechocinek.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).