Inowrocław

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
404 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Mieszkalne
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Gastronomiczne, Biurowe, Handlowo/Usługowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
2011
Prąd
Tak
Taras
Tak
Zaplecze socjalne
Tak

Opis nieruchomości

Masz pomysł na inwestycję i szukasz odpowiedniej nieruchomości w świetnej lokalizacji? A może nie wiesz, jak zainwestować mądrze i z głową. Z pewnością ta nieruchomość daje nieskończenie wiele możliwości inwestycyjnych i na jej widok od razu kilka pomysłów nabiera realnych kształtów. Obiekt ten nadaje się idealnie na działalność gastronomiczną, handlowo-usługową, biurową, czy też mieszkalną.


Studio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż kamienicę o powierzchni całkowitej 457m2, znajdującej się na działce 404m2.Charakterystyka budynku
Kamienica została zbudowana w 2011 roku. Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Teren jest w całości ogrodzony. Dojazd do obiektu kostką brukową. Istnieje także możliwość dojazdu z tyłu budynku, co jest istotne przy działalności wymagającej rozładunku towaru. Nieruchomość posiada instalację alarmową oraz monitoring. Z tyłu budynku znajduje się również garaż jednostanowiskowy.Nieruchomość składa się z następujących pomieszczeń:
PARTER
* 3 lokale użytkowe: 40m2, 50m2, 60m2 (możliwość połączenia lokali i uzyskania pomieszczenia o wielkości ok. 150m2)
* podcień;
* kotłownia;
* garaż.
PIĘTRO - CZĘŚĆ MIESZKALNA (162m2)
* 4 pokoje;
* kuchnia;
* 2 łazienki;
* korytarz;
* taras o pow. 100m2.Opis wnętrza
Zarówno część lokalowa jak i mieszkalna charakteryzują się przestronnymi i funkcjonalnymi wnętrzami. Atutem jest bardzo dobry rozkład pomieszczeń. W całym budynku zamontowana jest wysokiej jakości stolarka okienna i drzwiowa.Lokalizacja
Ona jest głównym walorem tego miejsca. Świetne usytuowanie w niewielkiej odległości od rynku. Dookoła powstaje coraz więcej nowych zabudowań, a te już istniejące przechodzą renowację.Dostępne media:
* prąd, woda, gaz;
* kanalizacja;
* ogrzewanie - 2 piece gazowe i alternatywnie piec miałowy.Dodatkowe informacje
Każdy z lokali użytkowych ma osobne przyłącze wody i prądu oraz oddzielne liczniki. Podjazd do kamienicy przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Na parterze znajduje się również toaleta dla osób niepełnosprawnych. Lokale posiadają pełną dokumentację i zezwolenia na działalność gastronomiczną.Ta nieruchomość może być Twoja za cenę 1.200.000 zł (cena do negocjacji).Słowa to za mało, aby przedstawić to miejsce. Dlatego zadzwoń, by umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej!Więcej naszych ofert znajdziecie na stronie www.studio-nieruchomosci.com

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).