Inowrocław

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
630 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (obiekt)
Mieszkalne
Liczba pięter
4
Rodzaj budynku
Kamienica
Prąd
Tak

Opis nieruchomości

Studio Nieruchomości prezentuje dochodową nieruchomość na sprzedaż - kamienica o powierzchni 1316m2 z dużym potencjałem inwestycyjnym.Charakterystyka budynku
Nieruchomość to czterokondygnacyjna kamienica. Obiekt częściowo wyremontowany i podpiwniczony. W budynku znajduje się łącznie 14 mieszkań i 2 lokale użytkowe z dużymi witrynami. Część z nich jest wynajęta.Lokalizacja
Obiekt mieści się w bardzo dobrym punkcie, w samym Centrum. Idealny punkt inwestycyjny.Dodatkowe informacje
Miejsce to daje wiele możliwości pod względem przeznaczenia. Możliwość podłączenia budynku do miejskiej sieci centralnego ogrzewania.Ta nieruchomość może być Twoja za cenę 2.100.000 zł (cena do negocjacji).Zadzwoń, by umówić się na prezentację i dowiedzieć więcej o tej nieruchomości.

Lidia Altan
tel. 502 908 680
e-mail: l.wieczorek@studio-nieruchomosci.comWięcej naszych ofert znajdą Państwo na stronie www.studio-nieruchomosci.com

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).