Falborz

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Rynek
Wtórny
Powierzchnia działki
48 900 m2
Przeznaczenie (obiekt)
Inne
Rodzaj budynku
Dwór
Rok budowy
1867

Opis nieruchomości

Na sprzedaż zespół pałacowo - parowy w miejscowości Falborz, gm. Brześć Kujawski.

Obiekt znajduje się na dużej działce o powierzchni 4,89 ha, położony jest w małej spokojnej wsi Falborz w sercu Kujaw.

Obecnie trwają prace renowacyjne z przeznaczeniem obiektu na dom seniora/hotel.

Historia dworu:

Przypuszcza się, iż pierwotny budynek stanął po 1867 roku z inicjatywy Marcina Krzymuskiego. W latach 1912-1914 Henryk Krzymuski rozbudował pałac wg projektu architekta Rudolfa Świerczyńskiego. W czasie tej właśnie przebudowy nastąpiło najwięcej zmian. Dobudowano m.in. nowy reprezentacyjny portyk, trójbryłową przybudówkę z wieloboczną oranżerią na osi.

Na terenie posiadłości znajduje się również przepiękny park.

Zapraszam na prezentację.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).