Toruń

ul. Zygmunta Krasińskiego

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
682/4919/OMW
Cena
1 000 PLN
Powierzchnia
49 m2
Kaucja
1000
Rodzaj budynku
Niski blok
Rok budowy
2000
Piętro
1
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Typ kuchni
Oddzielna

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Bydgoskie Przedmieście.

Mieszkanie
Lokal składa się z dwóch rozkładowych pokoi (17,5m2+10m2), osobnej kuchni z oknem (8m2), łazienki z prysznicem (4m2) i przedpokoju.
Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, usytuowane na 1 piętrze budynku.
Z większego pokoju mamy dostęp do sporego balkonu (przydaje się na suszarkę z praniem, czy miejsce na przerwę w nauce).
Do dyspozycji najemcy są wszystkie niezbędne sprzęty i wyposażenie.
Kuchnia z oknem posiada wystarczająco miejsca, żeby swobodne przyrządzić obiad i zjeść go na miejscu (spory stół ułatwia konsumpcję).
Łazienka zawiera wystarczająco miejsca na swobodne ablucje oraz wypranie rzeczy po wykonanym treningu (pralka na wyposażeniu).

Budynek
Mieszkanie mieści się w budynku typu "plomba", zabezpieczone jest domofonem.
Teren zamknięty, a więc na teren posesji dostaniemy się na zaproszenie lokatora lub po wpisaniu kodu w domofonie mieszczącym się przy furtce.
Wszystkie media miejskie, opomiarowane, czyli rozliczane zgodnie z tym , co zużyjemy (warto oszczędzać).

Okolica
Bydgoskie Przedmieście ma swoją renomę. Historia na każdym kroku miesza się z nowocześniejszymi budynkami napotykanymi co drugi krok (miszmasz modernizmu i secesji).
Lokalizacyjnie mamy blisko na Uniwersytet, Stadion Żużlowy ale też do Parku Bydgoskiego lub w inne ciekawe miejsca w tej części miasta (Ogród Zoobotaniczny, Dom Kultury Bydgoskie Przedmieście, Książnicę Kopernikańską, a dla pasjonatów handlu Targowisko Miejskie i inne miejsca typu mięsny, szewc, tania ale dobra odzież).


Dlaczego warto tu mieszkań:
-rozkładowe,
-dwustronne,
-miejskie media,
-"wszystko na miejscu".

Opłaty:
-1000zł - odstępne dla Właściciela,
-450zł- czynsz do administratora wspólnoty z zaliczkami na wodęi ogrzewanie,
-około 150zł/2 miesiące- prąd.

Wymagana jednomiesięczna kaucja.

Zapraszam na prezentację po wcześniejszym umówieniu się.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).