Gdańsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
928/5143/OMS
Cena
890 000 PLN
Powierzchnia
84 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1850
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3
Typ kuchni
Oddzielna
Piwnica
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż świetne mieszkanie o powierzchni 84 m2 położone na 3 piętrze (najwyższy poziom) w kamienicy w samym centrum Gdańskiej Starówki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulica Szerokiej, w odległości 50 metrów od Żurawia za którym znajduje się kanał Motławy.

Z okien mamy widok:
- z jednej strony - na kościół Mariacki oraz gdański Ratusz
- z drugiej - na kościół Świętego Jana.

Mieszkanie dotychczas dobrze wynajmowało się zarówno w wymiarze długo jak i krótkoterminowym. Mimo wszystko jest ono aktualnie w stanie do remontu, po którym możemy uzyskać dwa warianty:
- 1 duży apartament
Lub,
- 2 mieszkania z wejściami z dwóch oddzielnych klatek schodowych – świetny wariant dla klientów inwestycyjnych
W zdjęciach załączam aktualny rzut mieszkania oraz rzut koncepcji podziału na 2

Część wewnętrzna kamienicy jest zamykana bramą z wjazdem od ulicy Tokarskiej. Na wewnętrznym terenie posesji są dostępne miejsca parkingowe.

Z przyjemnością spotkamy się z zainteresowanymi, zaprezentujemy i opowiemy o apartamenci

Dodatkowo w ofercie jest także garaż przy ul Przędzalniczej – 50 m od apartamentu - posadowiony na działce o powierzchni 20m2. Garaż oferujemy za PLN 50,000 – nie jest obligatoryjny w kontekście zakupu.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).