Gdańsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
959/5143/OMS
Cena
894 192 PLN
Powierzchnia
87,52 m2
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2019
Piętro
5
Liczba pięter
5
Liczba pokoi
3
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż bardzo przestronny, luksusowy apartament w jednej z ciekawszych inwestycji w samym centrum Gdańska. Mieszkanie idealne zarówno do podziału na dwa mieszkania, które mogłyby bardzo fajnie pracować na siebie w wynajmie, jak i do mieszkania samemu z rodziną. Apartament jest zlokalizowany jest na ostatniej kondygnacji, niewielkie skosy są rekompensowane przez dachowe okna zapewniające bardzo dobre doświetlenie mieszkania. W skład mieszkania wchodzą:

- ponad przeciętnie duża łazienka - 6,46 m2,
- przedpokój - 11,60 m2,
- pokój dzienny z aneksem kuchennym - 32,20
- sypialnia 1 - 8,54 m2,
- sypialnia 2 - 15,05 m2 - tutaj dodatkowo garderoba - 5,60 m2
- przy wejściu również mamy garderobę o powierzchni 6,14 m2

Mieszkanie jest częścią harmonicznej całości wykonanej w bardzo wysublimowanym stylu.

Architektura inwestycji w czytelny sposób przywołuje klasyczną sekwencję kamienic hanzeatyckiego miasta. Projektanci osadzili tę tradycję we współczesności dynamicznie rozwijającego się Gdańska. Elewacja budynku stanowi integralną część zabudowy Targu Maślanego i w swojej formie oraz materiałach nawiązuje do otoczenia. Poprzez odpowiednie ukształtowanie geometrii dachu zachowany został historyczny podział administracyjny parceli. Klinkierowa okładzina o ciemnoczerwonej barwie zestawiona została z szarym pokryciem dachu. Duże przeszklenia okien w grafitowych ramach dopełniają całości. W pięciopiętrowym budynku z halą garażową znajdzie się 65 apartamentów. Na poziomie parteru wytyczono na przestrzał budynku przejście bramne, które prowadzi nad samą Motławę.

Miejsce w hali garażowej w cenie 35 000 zł - obligatoryjne do zakupu wraz z mieszkaniem.

W swojej ofercie posiadam pełną pulę mieszkań z tej inwestycji, są to zarówno oferty wprost od dewelopera jak i oferty z rynku wtórnego.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).