Gdańsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
966/5143/OMS
Cena
460 000 PLN
Powierzchnia
72,22 m2
Rodzaj budynku
Wieżowiec
Rok budowy
1975
Piętro
7
Liczba pięter
10
Liczba pokoi
4

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż idealne mieszkanie pod inwestycję. Znajdujące się na 7. piętrze z 10 mieszkanie ulokowane jest w wieżowcu przy ul. Piecewskiej. Nieruchomość ma bardzo duży potencjał, zarówno w kontekście zamieszkania samemu jak i wynajmu. Posiada księgę wieczystą.

Mieszkanie w stanie do remontu, idealne do podziału pod kątem inwestycji i wynajmu.

Świetna lokalizacja na Morenie powoduje, że mieszkanie jest bardzo dobrą bazą wypadową w kontekście podróży do innych części miasta. Dostęp do infrastruktury handlowej Moreny jest dodatkowym atutem. Dookoła liczne pasaże handlowe, gastronomia, placówki dydaktyczne oraz administracyjne, lekarze itd.

Chętnych zapraszam na prezentację!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).