Inowrocław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1124/5143/OMS
Cena
387 855 PLN
Powierzchnia
59,67 m2
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
2021
Piętro
2
Liczba pięter
2
Liczba pokoi
3
Liczba balkonów
1
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Opis inwestycji.

Loft 38 to kameralny budynek, jedna z nielicznych inwestycji w starszej części Inowrocławia budowana od podstaw. LOFT38 to miejsce gdzie historia i nowoczesność łączą się i wnikają w miasto. Budynek powstaje przy ul. Księdza Piotra Wawrzyniaka w otoczeniu starszych budowli, które w ostatnich latach zostały odrestaurowane i otrzymały nowe życie.
Standard Wykończenia budynku znacznie przekracza wszelkie współczesne wymogi , bardzo zależało nam aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo przyszłym lokatorom.

W cenie mieszkania nasi klienci otrzymają:
- ogrodzony, zabezpieczony teren z bramą automatyczną
- monitoring
- wideomofony
- podświetlone chodniki
- automatyczne, zabudowane, rolety zewnętrzne w lokalach na parterze
- elegancko wykończone części wspólne
- cichobieżną windę
- kinder park dla najmłodszych
- osobne pomieszczenie na rowery i wózki
- przyjazną infrastrukturę: staranie dobraną roślinność , ławki,

W budynku zaprojektowano 35 apartamentów usytułowanych na 3 kondygnacjach, na poddaszu do którego również dojedziemy windą zlokalizowane są komórki lokatorskie.
W inwestycji zaprojektowano 2,3,4 oraz 5 pokojowe lokale o powierzchni od 39 do 90m2
Wygodne parkowanie zapewnią miejsca postojowe zewnętrzne przypisane do każdego lokalu mieszkalnego.
Inwestycja LOFT38 powstaje w doskonałej lokalizacji z dala od gwaru miasta a jednocześnie bardzo blisko jego centrum. Sprawnie i szybko dostaniemy się do wszelkiej komunikacji miejskiej , łatwo i sprawnie wyjedziemy z miasta w kierunku Bydgoszczy czy Torunia. W pobliżu nie brak sklepów, szkół, przedszkoli , a w 10 min spacerkiem dostaniemy się do Parku Solankowego z tężniami.

Zapytaj o ofertę. Udzielimy wszystkich informacji.

Kupujący nie płaci prowizji.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).