Gdańsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
978/5143/OMS
Cena
420 627 PLN
Powierzchnia
56,46 m2
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2020
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
3

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż bardzo funkcjonalne i słoneeczne mieszkanie 3 pokojowe w kameralnej inwestycji na Siedlcach. Ogromnym atutem jest jej lokalizacja - bardzo blisko do ul. Kartuskiej. Pomimo tego dookoła jest bardzo cicho, ponieważ sam budynek mieści się dopiero w drugiej linii zabudowy, osłoniętej od ulicy. Mieszkanie ma południowo-wschodnią ekspozycję, co jest istotne dla osób ceniących sobie promienie słońca, ponieważ mieszkanie będzie dobrze doświetlone przez znaczną część dnia. W skład mieszkania wchodzą:

- salon z aneksem kuchennym - 21,83 m2
- sypialnia - 8,76 m2,
- sypialnia - 9,83 m2,
- WC - 1,64 m2,
- łazienka - 5,13 m2
- przedpokój - 3,47 m2,
+ balkon - 4,03 m2

Opis inwestycji:

Jest to wyjątkowa inwestycja realizowana w sąsiedztwie kameralnych budynków mieszkalnych, blisko centrum Gdańska. Ramiona budynku tworzą wewnętrzny dziedziniec z przyjazną, elegancką, zieloną strefą wejścia.

W inwestycji tej powstaną 24 mieszkania (od 36-86m2) z balkonami lub ogródkami (nawet do 250m2). W kamienicy przewidziano praktyczne komórki lokatorskie i cichobieżną windę obsługującą wszystkie kondygnacje, działającą także z poziomu garażu.

Spokojna okolica z niską zabudową wielomieszkaniową tworzy przyjazne, spokojne otoczenie. Bliskość Śródmieścia Gdańska (zaledwie 7 min autem), możliwość korzystania z komunikacji miejskiej i bogata infrastruktura handlowo-usługowa Moreny (5 min do Galeria Morena) i Suchanina sprawiają, że to wręcz idealne, sielskie miejsce do życia.

zakończenie budowy wrzesień 2020, akty notarialne do końca listopada 2020

Obligatoryjnie do każdego mieszkania należy dokupić komórkę lokatorską w cenie 2500 zł/m2

Cena miejsca parkingowego w hali garażowej to 27000 zł, a cena miejsca naziemnego to 10000 zł - ani jedno, ani drugie nie jest obowiązkowe.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).