Inowrocław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1177/5143/OMS
Cena
509 670 PLN
Powierzchnia
48,54 m2
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2023
Piętro
0
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2
Liczba balkonów
0
Winda
Tak
Ogród
Tak
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Liczba miejsc parkingowych podziemnych
1

Opis nieruchomości

Nowa inwestycja deweloperska w Strefie Uzdrowiskowej.

Budynki zlokalizowane będą w Inowrocławiu przy ulicy Daszyńskiego 6-8 na terenie byłego sanatorium "Fregata". Inwestycja realizowana przez doświadczoną firmę deweloperską.

56 apartamentów zaprojektowanych na 4 kondygnacjach (3 piętra) budynków A, B i C. Apartamenty dostosowane do potrzeb nabywców - od 1 do 4 - pokojowych, na powierzchniach od 25 do 83 m2, z opcją modyfikacji powierzchni.

Budynek został zaprojektowany w oparciu o ponadstandardowe rozwiązania. Wszystkie mieszkania i apartamenty wyposażone będą w:
- klimatyzację,
- rolety zewnętrzne (elektryczne),
- wysokiej klasy wideodomofony,
- aluminiową stolarkę okienną.

W częściach wspólnych będzie możliwość skorzystania z wi-fi, a energia elektryczna dostarczona zostanie z paneli fotowoltaicznych ulokowanych na dachu.
Przy budynku planowane jest również funkcjonowanie stacji ładowania pojazdów elektrycznych.

Ściany konstrukcyjne budynku wykonane zostaną z elementów żelbetowych oraz paroprzepuszczalnych pustaków ceramicznych (Porotherm), które dobrze akumulują ciepło i powoli oddają je otoczeniu, dzięki czemu w naturalny sposób pomagają utrzymać w mieszkaniach optymalną temperaturę zarówno zimą, jak i latem.

Przedmiotowe mieszkanie składa się z:
- salon z aneksem - 26,42 m²
- sypialnia - 12,79 m²
- łazienka - 4,50 m²

Do mieszkania przynależy:
- taras 29,94 m²


W podziemnej hali garażowej znajdują się miejsca postojowe. Do każdego mieszkania przynależy jedno miejsce (dodatkowo płatne - cena: 55 000 zł).

ATUTY INWESTYCJI
Inwestycja wkomponowana będzie w otoczenie istniejącego Parku Solankowego z wysokim drzewostanem, sąsiadującej okazałej roślinności i urokliwą aleją dębową na ulicy Daszyńskiego. Przestrzeń pomiędzy budynkami zostanie maksymalnie wypełniona terenem zielonym z trawnikami i krzewami. Dodatkowo na terenie inwestycji zostanie posadzonych około 25 drzew, które wraz z zielonymi dachami na budynku A i B, idealnie podkreślą uzdrowiskowy charakter okolicy.

*** Zakup bezpośrednio od dewelopera - Studio Nieruchomości występuje jako biuro sprzedaży.

*** Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC

*** Pomagamy w uzyskaniu kredytu hipotecznego

Zapraszamy do kontaktu.

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 1
  • Dostępne w okolicy: Kort tenisowy, Szpital, Sklep, Centrum handlowe, Gimnazjum, Plac zabaw, Bank, Szkoła, Basen, Przychodnia lekarska, Kościół, Apteka, Żłobek, Fitnes, Restauracja, Bar, Hala sportowa, Przedszkole, Park
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Widok na: Inne budynki, Park/skwer

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).