Gdańsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
958/5143/OMS
Cena
497 090 PLN
Powierzchnia
45,98 m2
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Rok budowy
2019
Piętro
2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
1
Winda
Tak

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż bardzo przestronny, luksusowy apartament w jednej z ciekawszych inwestycji w samym centrum Gdańska. Jest to bardzo słoneczne mieszkanie (zachodnia ekspozycja) z dużym potencjałem. Idealne zarówno do zamieszkania jak i do zakupu w celach inwestycyjnych. W skład mieszkania wchodzą:

- ponad przeciętnie duża łazienka - 4,44 m2,
- przedpokój - 4,11 m2,
- kuchnia - 9,63 m2,
- pokój dzienny - 27,80 m2.

Mieszkanie jest częścią harmonicznej całości wykonanej w bardzo wysublimowanym stylu.

Architektura inwestycji w czytelny sposób przywołuje klasyczną sekwencję kamienic hanzeatyckiego miasta. Projektanci osadzili tę tradycję we współczesności dynamicznie rozwijającego się Gdańska. Elewacja budynku stanowi integralną część zabudowy Targu Maślanego i w swojej formie oraz materiałach nawiązuje do otoczenia. Poprzez odpowiednie ukształtowanie geometrii dachu zachowany został historyczny podział administracyjny parceli. Klinkierowa okładzina o ciemnoczerwonej barwie zestawiona została z szarym pokryciem dachu. Duże przeszklenia okien w grafitowych ramach dopełniają całości. W pięciopiętrowym budynku z halą garażową znajdzie się 65 apartamentów. Na poziomie parteru wytyczono na przestrzał budynku przejście bramne, które prowadzi nad samą Motławę.

Miejsce w hali garażowej w cenie 35 000 zł - obligatoryjne do zakupu wraz z mieszkaniem.

W swojej ofercie posiadam pełną pulę mieszkań z tej inwestycji, są to zarówno oferty wprost od dewelopera jak i oferty z rynku wtórnego.

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).