Gdańsk

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
973/5143/OMS
Cena
375 000 PLN
Powierzchnia
43,85 m2
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1910
Piętro
3
Liczba pięter
3
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż ciekawe mieszkanie w samym centrum Gdańska, zlokalizowane w zabytkowej kamienicy przy ulicy Osiek 7. Nieruchomość w fajnym standardzie, nie wymaga remontu. Aktualnie mieszkanie jest wynajmowane. W skład nieruchomości wchodzą:

- przedpokój - ok. 3,5 m2
- kuchnia - 6 m2,
- łazienka - 5 m2,
- salon - 19,5 m2,
- sypialnia - 10 m2.

Mieszkanie posiada świetną lokalizację, zarówno w kontekście wynajmu jak i mieszkania samemu. Bardzo spokojna i miła okolica, bezpośrednia bliskość Starówki sprawiają, że jest to atrakcyjne miejsce do życia.

Sama kamienica pochodzi z czasów przedwojennych. Planowany jest remont klatki schodowej (ma mieć miejsce w przyszłym roku) oraz wyizolowanie ścian. Mieszkanie ogrzewane piecem aczkolwiek jest możliwość podłączenia gazu (są zamontowane wszelkie potrzebne instalacje).

Zapraszam na prezentacje!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).