Gdańsk

Stogi

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
1058/5143/OMS
Cena
259 000 PLN
Powierzchnia
34,60 m2
Rodzaj budynku
Blok
Rok budowy
1980
Piętro
4
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
2

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż bardzo słoneczne mieszkanie, o wschodnio-południowej ekspozycji zlokalizowane na Stogach. W skład oferowanej nieruchomości wchodzą:

- sypialnia - 7,5 m2
- salon - 16,5 m2
- kuchnia - 4,5 m2
- łazienka - 3,5 m2
- przedpokój - 2,6 m2
+ balkon - ok. 2 m2

Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, do wydania w ciągu 7 dni. Cały blok po gruntownej renowacji, wykonany został również remont klatek schodowych - doprowadzona została "siła" do mieszkania.

Lokalizacja:

Stogi to bardzo przyjemna dzielnica, która dynamicznie rozwinęła się w ostatnim czasie. Osiedle posiada pełną infrastrukturę handlowo-usługową. Doskonałą komunikację zapewnia bardzo duża ilość linii autobusowych oraz świeżo zmodernizowana linia tramwajowa. Do morza mamy 2 km, do centrum Gdańska 3,5 km co stanowi świetny kompromis w kontekście wyboru miejsca zamieszkania lub nieruchomości pod inwestycję. Mamy tutaj zarówno dobre połączenie z "miastem" oraz częściami o charakterze bardziej wypoczynkowym.

Więcej szczegółów pod numerem: 796-094-572

Zapraszam na prezentację!

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).