Inowrocław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
114/5143/OLW
Cena
1 200 PLN
Powierzchnia
40 m2
Kaucja
2400
Piętro
0
Rok budowy
2000
Rodzaj budynku
Mieszkalno-biurowy
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Medyczne, Gastronomiczne
Liczba pokoi
3
Stan budynku
Do adaptacji

Opis nieruchomości

Szukasz odpowiedniego miejsca na biuro lub działalność usługową? Mamy dla Ciebie odpowiednie miejsce w świetnej lokalizacji. Oferujemy do wynajęcia lokal w wyjątkowo korzystnej cenie, nadający się pod działalność handlowo-usługową bezpośrednio przy centrum Inowrocławia o powierzchni 40 m2. Nieruchomość mieści się na parterze i składa się z dużego pomieszczenia oraz niewielkiego zaplecza, a także ma witrynę.Lokal znajduje się w budynku 2-kondyknacyjnym w otoczeniu innych lokali usługowo-handlowych oraz bloków. Lokal jest w stanie technicznym umożliwiającym dowolną aranżację wnętrza. Na podłodze mamy płytki, a na ścianach gładź i tynki strukturalne. Idealne miejsce na usługi kosmetyczne lub fryzjerskie ze względu na bliską lokalizację osiedla.Lokalizacja
Ona jest głównym walorem tego miejsca. Nieruchomość znajduje się bardzo blisko Centrum miasta co umożliwia łatwy dostęp do niego.Dostępne media:
* prąd, woda, gaz;
* kanalizacja;
* ogrzewanie - gazowe;Cena najmu lokalu wynosi 1200,00 zł netto plus opłaty za zużycie mediów.Zadzwoń, by umówić się na oglądanie i dowiedzieć się więcej!Więcej naszych ofert znajdziecie na stronie www.studio-nieruchomosci.com

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 0.5
  • Typ ulicy/drogi: Główna
  • Komunikacja: Autobus

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).