Toruń

Mokre

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
116/4919/OLW
Cena
7 000 PLN
Powierzchnia
359 m2
Kaucja
8000
Piętro
1
Liczba pięter
1
Rok budowy
2016
Rodzaj budynku
Hala produkcyjna
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak

Opis nieruchomości

Hala użytkowa położona w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Polnej. Budynek przystosowany jest do prowadzenia działalności handlowo-usługowej.

Obiekt składa się z dwóch dużych hali i jednej mniejszej, w której można zrobić chłodnie, biura, dwóch toalet i pomieszczenia socjalnego.

Drzwi antywłamaniowe, alarm.

Przed budynkiem znajduje się parking na kilka samochodów.

Istnieje możliwość podziału na dwa mniejsze lokale.

Dodatkowo możliwość wynajęcia domu znajdującego się na jednej działce.

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).