Łojewo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
188/5143/OGS
Cena
99 000 PLN
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Szerokość działki (mb.)
49.87
Długość działki (mb.)
23.8
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Szukasz miejsca, w którym chcesz zbudować swój wymarzony dom? Mam ofertę dla Ciebie.
Studio Nieruchomości prezentuje działkę budowlaną w świetnym punkcie w miejscowości Łojewo.* pow. 1184m2 * media na działce * blisko jeziora * cisza, spokój i natura * niedaleko Inowrocławia *


Wyłączność w naszym biurze.


Charakterystyka nieruchomości
Działka ma kształt prostokąta, o płaskim ukształtowaniu terenu. Atutem jest bardzo dogodny dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość jest uzbrojona, lecz nie posiada ogrodzenia. Wymiary: szerokość 49,87m, długość 23,80m.W 2016 roku wydane zostały warunki zabudowy pozwalające na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego o następujących parametrach:
* budynek do dwóch kondygnacji naziemnych, w tym poddasze użytkowe;
* maksymalna wysokość budynku do 9m;
* maksymalna szerokość elewacji frontowej budynku do 18m;
* powierzchnia projektowanej zabudowy budynku do 180m2;
* dach dwu lu wielospadowy;
* minimum 50% powierzchni terenu należy zachować w formie biologicznie czynnej;
* nieprzekraczalna linia zabudowy wynosi 20m od zewnętrznej krawędzi jezdni;
* dopuszcza się realizację pomieszczenia garażowego.Dostępne media
Działka uzbrojona jest w prąd, wodę i kanalizację, brak gazu.Lokalizacja
Niewielka odległość od Inowrocławia, bo zaledwie 9km. Działka jest przy głównej drodze. Ciekawa miejscowość Łojewo, która prężnie się rozwija. W grudniu zakończyły się prace związane ze Stworzeniem kompleksu rekreacyjno-sportowego. W ramach inwestycji powstało boisko do gry w piłkę nożną, boisko do gry w siatkówkę plażową, scena plenerowa, plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna, deptak rekreacyjno-dydaktyczny wraz z oświetlonymi alejkami spacerowymi oraz miejsce na ognisko. W ramach przedsięwzięcia powstał również parking utwardzony, uporządkowana została plaża nad jeziorem oraz zamontowany został pomost pływający. To jednak nie jedyne atrakcje. W Łojewie działa również Centrum Dziedzictwa Kujawa Zachodnich, w którym m.in. możemy podziwiać ekspozycję rzeźb z drewna. Możemy także podziwiać zespół pałacowo-folwarczny lub skosztować przysmaków naszego regionu w pobliskiej karczmie.Ta nieruchomość może być Twoja za cenę 99.000 zł - 83,61 zł/m2 (cena do negocjacji).Zadzwoń, by umówić się na oglądanie i dowiedzieć więcej.

Lidia Altan
502 908 680Więcej naszych ofert znajdziecie na stronie www.studio-nieruchomosci.com

Parametry dodatkowe

  • Dostępne w okolicy: Sklep, Restauracja, Plac zabaw, Jezioro
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
  • Komunikacja: Autobus
  • Widok na: Pola, Inne budynki

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).