Sławęcinek

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
140/5143/OGS
Cena
115 310 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
23
Długość działki (mb.)
75
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 1774 m2 zlokalizowanej w Sławęcinku gmina Inowrocławiu. To idealna nieruchomość dla osób, które szukają działki w dobrym punkcie oraz cenią sobie ciszę.
Wydane warunkami zabudowy.Lokalizacja
Działka znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, na terenie domków jednorodzinnych.Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego
Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy działka przeznaczona jest pod budowę domu jednorodzinnego o następujących parametrach:
- budynek mieszkalny jednorodzinny z garażem do dwóch kondygnacji o powierzchni do 180m2;
- wysokość budynku do 8m;
- dach wielospadowy o nachyleniu od 20 do 45 stopni;
- szerokość elewacji frontowej do 15m.Dostępne media
Wszelkie media znajdują się w drodze.Ta nieruchomość może być Twoja za cenę 115.310 zł - 65,0 zł/m2 (cena do negocjacji).

Istnieje możliwość zapłaty za działkę mieszkaniem zlokalizowanym na terenie Inowrocławia.Zadzwoń, by umówić się na oglądanie i dowiedzieć więcej.Więcej naszych ofert znajdziecie na stronie www.studio-nieruchomosci.com

Parametry dodatkowe

  • Odl. od centrum miasta [km]: 2
  • Dostępne w okolicy: Restauracja, Przedszkole, Szkoła, Gimnazjum, Zabudowa niska, Sklep
  • Droga dojazdowa: Kostka brukowa
  • Komunikacja: PKS
  • Widok na: Inne budynki, Pola

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).