Inowrocław

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
143/5143/OGS
Cena
110 000 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
22.45
Długość działki (mb.)
49.9
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Nie
Gaz
Nie
Ogrodzenie
Brak

Opis nieruchomości

Prezentuję działkę budowlaną o powierzchni 1120m2 w Inowrocławiu przy ul. Długiej. Nieruchomość znajduje się na terenie, dla którego uchwalony został miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Plan daje szerokie możliwości zabudowania działki począwszy od domów szeregowych, typu bliźniak, po wolnostojące. Istnieje możliwość kupienia drugiej działki o takim samym metrażu przylegającej bezpośredni do tej działki.
Charakterystyka nieruchomości
Działka ma kształt prostokąta, o płaskim ukształtowaniu terenu. Brak drogi dojazdowej do nieruchomości. Działka nie jest ogrodzona, a także nie posiada żadnej aranżacji.
Zapisy miejscowego planu:
* przeznaczenie terenów na cele zabudowy jednorodzinnej z usługami,
* budynki mieszkalne do dwóch kondygnacji z użytkowymi poddaszami włącznie do wysokości 10m;
* dopuszczenie usytuowania zabudowy usługowej i garażowej;
* możliwość zabudowy do 50% działki.
Dostępne media
Działka nie jest uzbrojona. Ujęcie wody oraz prąd znajdują się w znacznej odległości od działki, brak gazu i kanalizacji. Dom znajdujący się w bliskim sąsiedztwie ma studnię głębinową oraz szambo.
Lokalizacja
Działka znajduje się przy ul. Długiej. W bliskim sąsiedztwie znajduje się kościół, apteka i sklepy.
Ta nieruchomość może być Twoja za cenę 110.000 zł (cena do negocjacji).Zadzwoń, by umówić się na oglądanie i dowiedzieć więcej.Więcej naszych ofert znajdziecie na stronie www.studio-nieruchomosci.com

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Brak drogi

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Rabiańska 17/26. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).