Krobia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
357/4919/OGS
Cena
107 868 PLN
Przeznaczenie działki
Budowlana
Szerokość działki (mb.)
30
Długość działki (mb.)
40
Ukształtowanie działki
Płaska
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
W drodze
Ogrodzenie
Siatka

Opis nieruchomości

Działka w Krobii 1212m2 objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego - zabudowa jednorodzinna. Dojazd do działki drogą gminną, w drodze prąd i wodociąg. Obecnie na działce znajduje się plantacja choinek. Zasadzenia charakteryzują się różną wielkością od 0,5m do 4m wysokości. Drzewka możesz sprzedać co pozwoli znacznie zasilić Twój budżet albo pozostawić na działce, dzięki czemu stworzysz zaciszne miejsce do zamieszkania.

Możesz zakupić również sąsiednią działkę o powierzchni 1683m2, na której także znajduje się plantacja choinek. Ta działka też jest objęta MPZP.

Działki można nabyć również bez choinek. Nasadzenia zostaną zinwentaryzowane, usunięte, a cena działki zostanie pomniejszona o wartość drzewek.

Okolice nieruchomości zachecają do aktywnego spędzania czasu. Niedaleko jezioro Józefowo z kąpieliskiem. Piękne lasy z mnóstwem grzybów. Stadnina koni. Turystyczne szlaki rowerowe.
W promieniu 1,5 km od nieruchomości znajdują się: sklepy spożywcze, restauracja, przedszkole.
Blisko do przystanku autobusowego MZK linia 35 i autobusu szkolnego.

Zapraszam na prezentację.

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Utwardzona

Mapa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).