Rumia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
317/5143/ODS
Cena
439 672 PLN
Powierzchnia
84 m2
Powierzchnia działki
200 m2
Powierzchnia użytkowa
84
Rok budowy
2020
Liczba pięter
1
Liczba pokoi
4
Typ domu
Pół bliźniaka

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż fantastyczny, gotowy do odbioru dom zlokalizowany w samym sercu szybko rozwijającej się Rumii.

Cała inwestycja to kameralny budynek z czterema dwupoziomowymi mieszkaniami w stanie deweloperskim. Wykonawcą budynku jest lokalna firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem. Zarówno na etapie projektowym jak i wykonawczym zadbano o każdy szczegół. Wybrano wysokiej jakości materiały budowlane.

Każdy domek posiada swój własny ogród. Dodatkowo w każdym ogrodzie został zamontowany zawór ogrodowy. Lokale ogrzewane są piecem gazowym z zasobnikiem na wodę. Na parterze zainstalowano ogrzewanie podłogowe. Natomiast na piętrze tradycyjne tradycyjne grzejniki. Z każdego mieszkania, przez strop betonowy, wchodzi się na strych, który można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do przechowywania lub dodatkowy pokój. Każde mieszkanie posiada samodzielne wejście z możliwością indywidualnej aranżacji przestrzeni przed lokalem.

SOLIDNA KONSTRUKCJA

Ściany nośne zostały wykonane z pustaków 24 cm. Ściany działowe murowane. Dach wykonano z blachy w kolorze antracytu z orynnowaniem z rur stalowych ocynkowanych, powlekanych w kolorze dachu.

KOMFORT CIEPLNY

Poza izolacją termiczną oraz przeciwwilgociową podłóg na gruncie, posadzka na strychu została wykonana w wylewki betonowej z izolacją styropianem 12-15 cm. Ściany zewnętrzne ocieplone styropianem 15-20 cm. PRZEMYŚLANE INSTALACJE ELEKTRYCZNE Każdy lokal jest przygotowany do podłączenia mediów takich jak telewizja kablowa oraz Internet. W mieszkaniach rozprowadzono sieć pod instalację alarmową.

BEZPIECZNE DRZWI I OKNA

Okna PCV dwubarwne (od strony elewacji w kolorze antracytu, od strony wewnętrznej w kolorze białym), z cichymi i ciepłymi pakietami 3 szybowymi. Drzwi wejściowe do budynku antywłamaniowe.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).