Krzeszna

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Numer oferty
316/5143/ODS
Cena
444 999 PLN
Powierzchnia
236 m2
Powierzchnia działki
700 m2
Powierzchnia użytkowa
236
Rok budowy
2000
Typ domu
Wolnostojący

Opis nieruchomości

Mam na sprzedaż całoroczny dom w samym centrum Kaszub, zlokalizowany 40 km od Gdańska. Zatopiony wśród : lasów i jezior .

W sąsiedztwie stok narciarski Koszałkowo .

Dom parterowy z użytkowym poddaszem i dwustanowiskowym garażem, gotowy do zamieszkania, solidnie ocieplony, usadowiony na Malinowym Wzgórzu .

W okolicy takie miejscowości jak : Wieżyca , Szymbark , Gołubie. W domu są : 4 sypialnie , salon , jadalnia z kuchnią , 2 łazienki , garaż z antresolą ; ogrzewanie centralne oraz kominek z rozprowadzeniem na pomieszczenia. Wokół domu pięknie zagospodarowany teren, obsadzony drzewami i krzewami. Wszystko zadbane i harmonijnie urządzone.

Zapraszam na prezentację!

Parametry dodatkowe

  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Biuro Nieruchomości ASARI.pl dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest Studio Nieruchomości z siedzibą w Toruń (87-100) przy ul. Bema 20a/3. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).